Sklad vrtca

V OŠ Poljane je bil s sklepom sveta zavoda dne 3. 3. 2009 ustanovljen Šolski sklad. Namenjen je financiranju dejavnosti, ki niso sestavina izobraževalnega programa, za nakup nadstandardne opreme in zviševanje standarda pouka oz. se ne financirajo iz javnih sredstev. Sklad pridobiva sredstva iz prispevkov staršev, donacij in drugih virov.

Sklad upravlja upravni odbor v sestavi:
Predsednica: ANA PLESTENJAK
Člani: Matej Milnar, Marko Možina, Petra Oblak, Jožefa Maček, Polona Zupan in Marta Gornik.

Vsi starši in ostali donatorji ste lepo povabljeni na vse prireditve šole in vrtca, saj bomo tako s skupnimi močmi omogočili vsem učencem, tudi socialno ogroženim, da se enakovredno vključijo v vse šolske in obšolske dejavnosti. Potrebe, da pomagamo, so v teh težkih časih recesije vsak dan bolj prisotne.

Zato vas, dragi starši in donatorji, obveščamo, da lahko kadarkoli namenite del sredstev v šolski sklad OŠ Poljane za pomoč socialno ogroženim na številko:

01227-6030650456 sklic: 00 2950-800 šola ali 00 2950-850 vrtec.

S pomočjo svetovalnih delavk v šoli bomo poskrbeli, da bodo sredstva pravično razdeljena med tiste, ki so pomoči res potrebni.

Zahvaljujemo se vam, da ste prebrali te vrstice in za vaš morebitni prispevek v šolski sklad.

Predsednica upravnega odbora šolskega sklada ANA PLESTENJAK.