SMUČARSKA ŠOLA POLJANE SE NAM PREDSTAVI

Skupini Junaki in Pande smo se 11.9. odpravili v malo telovadnico, kjer sta nas pričakala trenerja Miha in Primož ter nam predstavila smučarko šolo v Poljanah. Ob prihodu smo si ogledali smučarsko opremo ter jo podrobneje spoznali in poimenovali. Najbolj pogumni so lahko opremo tudi oblekli in obuli. Zatem je sledil pravi smučarski trening., ki sta ga vodila trenerja. Skupaj smo se dobro ogreli ob pesmi Cik-cak. Zatem pa se je vsak posamezniki preizkusil še v poligonu. Na poligonu so premagovali različne ovire, od sonožnih poskokov, skakanje čez klop do vijuganje slaloma. Otroci so z veseljem sodelovali. Ob koncu je prav vsak dobil še medaljo za opravljen smučarski trening.

Trenerja sta nas povabila tudi na prvo srečanje in informativni sestanek, ki bo potekal v septembru. Vsi skupaj smo se jima zahvalili za predstavitev in pripravljen trening.

Zapisala vzgojiteljica Lea Stržinar