TEDEN OTROKA V SKUPINI MEDVEDKI

V tednu otroka, ki je trajal od 7. do 11. 10., so bili otroci vsak dan deležni zanimivih in malo drugačnih dejavnosti.
V PONEDELJEK so nas obiskali gasilci in otrokom predstavili svoj poklic, pokazali opremo in gasilsko vozilo, v katerega so se otroci lahko tudi usedli. Sprehodili smo se še do gasilskega doma, da bi videli, kje so garaže za njihova vozila.
V TOREK je bil dan menjave igralnic. Naša skupina je zamenjala igralnico s skupino Ježki, kjer so jih čakali zanimivi igralni kotički.
V SREDO nas je obiskala Lenkina mama. S seboj je prinesla knjigo Pepelka, ki jo je imela še kot otrok in v kateri so bile zelo lepe ilustracije. Po prebrani pravljici je otrokom povedala, kako se skuha jabolčni kompot in s pomočjo otrok nam je uspelo skuhati odličen kompot.
V ČETRTEK smo v igralnici gostili štiri prijetne osnovnošolke. Tudi te so otrokom najprej prebrale zgodbico, potem pa se z njimi zabavale ob pihanju milnih mehurčkov ter kepanju s časopisnimi kepami.
V PETEK pa so otroci imeli pravljično urico s knjižničarko Bernardo.

Napisala vzg. Saša Frelih